KafalarMC Macera Burada!

0 Oyuncu ÇEVRİMİÇİ

KAFALARMC - HAKKIMIZDA

Biz kim miyiz?

KafalarMC

KafalarMC, Türkiye merkezli bir oyun sunucu ağıdır. 28 Aralık 2022'de tüm resmi dairelerde yürürlüğe girdi ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillendi. KafalarMC, İngiltere asıllı EgoFlare LTD şirketinin bir ürünüdür ve tüm marka hakları hem uluslararası hem de Türkiye'de mevcuttur. Misyonumuz, oyunculara en kaliteli oyun deneyimini sunmaktır. Bu nedenle, sunucularımızın tümü yüksek performanslı donanımlarla donatılmıştır ve oyunlarda en yüksek performansı sağlamak için sürekli olarak güncellenirler.. Vizyonumuz, Türkiye ve dünya genelinde en iyi oyun sunucusu ağı olmaktır. Oyun dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmaya çalışıyoruz.

ARAMIZA YENI KATILANLAR

xares
4 saat önce
x3ww
4 saat önce
gametime5675
5 gün önce

Neden Kaynak Paketi Kullanıyoruz?

Çünkü maceramızı gerçekçi kılmak daha detaylı ve yorucu maceralara atılmak, daha fazla esya yaratık ve kozmetik sunabilmek adına bunu yapmalıyız. Gelecege yürüdügümüz yolda sıradanlıkların Dısına çıkmalı, tüm algıları yıkmalı ve en tepeyi zirveyi hedeflemeliyiz! Bu sebeple Kaynak Paketi bizim en iyi arkadasımız :)

Realms (Diyar) Nedir?

Oyuncu Diyarları, KafalarMC'nin kalbidir. Krallığınızı oluşturmak için bu diyarlar evlerinizi inşa edebileceğiniz, çiftçilik yapabileceğiniz, öğeleri saklayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla inanılmaz şeyler yaratabileceğiniz kişisel alanınızdır. Burası size ve davet ettiğiniz kişilere ait bir yer. Arkadaşlarınızla takılın, onların bölgelerini keşfedin ve birlikte inşa edin! Bölgenizin boyutu varsayılan olarak 256x256 olarak ayarlanmıştır.

EN SON KREDI YUKLEYENLER

denizarday
600 KC
soldier_17
300 KC
theal3mdar
200 KC