KafalarMC Blog

Gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar ol!

Haber bulunamadı!

Takımımızla Tanışın!

KafalarMC yetkili ekibini yakından tanıyın!

Ozngky Takım Lideri

Hey, ben Ozan! KafalarMC'nin kurucusu olarak ana görevlerim, haftalık olarak herkesin eğlenmesi için yeni ve heyecan verici içerik planlamak ve düzenlemek etrafında dönüyor. Her şeyi yolunda tutmak yoğun bir iştir, ancak sizlere harika şeyler tasarlamak için ekiple çalışmadığım zamanlar dışında beni sunucuda ve Discord'da çokça göreceksiniz - beni etrafta görürseniz yabancı karşılamayın!

Zowisuo Yönetici

Berkay burada! Beni, KafalarMC'de yaptığım büyük eventlerden ve haritalardan tanıyor olabilirsiniz. Müthiş yeni etkinlikler üzerinde çalışmadığım zamanlarda, sunucunun hemen hemen her alanında yardım ediyorum - ister inşaat, konsept ve fikir geliştirme, ister sadece ekibin geri kalanını izleyin, her zaman bir şeyler yapıyorum!

Jukomat Yönetici

Ben, Jukomat! KafalarMC çok sayıda özel içerik sunar, ancak yepyeni öğeleri oyuna aitmiş gibi hissettirmek kolay bir iş değildir! Oyundaki oyuncular ile birlikte düzeni sağlamak benim sorumluluğum. Aranıza henüz yeni katılsam da pek çok faydalı iş yapacağıma eminim!

YusufAllen Moderator

Ben Yusuf, KafalarMC sunucusunun oyuncu yardımcısıyım! KafalarMC'nin oyuncu deneyimini geliştirmek için modların gücünü kullandığı bu sunucuda oyuncularla ilgilenmek benim işim! Tüm bunlarla sınırlı kalmayıp oyun içi düzeni sağlıyorum.

Barisbibic Moderator

Ben Barış, küçük ama çok etkili KafalarMC sunucusunun yol göstericisiyim! Minecraft'ın sınırları olsa da modların sonsuz olasılığı vardır, bu yüzden KafalarMC'nin oyuncu deneyimini geliştirmek için modların gücünü kullandığı bu sunucuda her şeyi ben anlatıyorum oyunculara! Tüm bunlarla sınırlı kalmayıp oyun içi düzeni sağlıyorum.

Sosyalleşelim!

Discord sunucumuza katılarak gelişmelerden haberdar olabilir bunun yanı sıra diğer oyuncularla kaynaşıp daha keyifli oyun deneyimi sürebilirsiniz!

Discord Sunucumuza Katıl

Haberler

Haber bulunamadı!

Son Mağaza Alışverişleri

# Kullanıcı Sunucu Ürün
Oyuncu - erkekerme erkekerme Survival Kılıç Sandığı
Oyuncu - DrGuide DrGuide Survival VIP
Oyuncu - DrGuide DrGuide Survival Pikachu Pet
Oyuncu - erkekerme erkekerme Survival Kılıç Sandığı
Oyuncu - SoLdieR_17 SoLdieR_17 Survival Neon Kozmetik Seti

Son Hyron Yükleyenler

# Kullanıcı Miktar Ödeme
Oyuncu - adnanxankaptan adnanxankaptan +35
Oyuncu - erkekerme erkekerme +20
Oyuncu - DrGuide DrGuide +75
Oyuncu - Ege123 Ege123 +50
Oyuncu - mehru88 mehru88 +90